Today In Computing History
Nieuws van Internet
Nieuws
05-10-2011
CA Mainframe Application Tuner vereenvoudigt applicatiebeheer
Nieuwsredacteur
CA Technologies introduceert de CA Mainframe Application Tuner, een combinatie van twee tools voor applicatie-prestatiemanagement (APM). Met CA Mainframe Application Tuner kunnen IT-organisaties proactief inspelen op issues die van invloed kunnen zijn op de gebruikerservaring.

De nieuwe oplossing helpt volgens CA Technologies bij het sneller lokaliseren van problemen in z/OS-gebaseerde systemen en het achterhalen van de oorzaak. Dit komt de response-tijden ten goede, terwijl het CPU-gebruik laag blijft. CA Mainframe Application Tuner combineert de prestatieanalyse- en afstemmingsmogelijkheden van TRILOGexpert TriTune met het geautomatiseerde prestatiebeheer van TRILOGexpert APC for TriTune.
CA Mainframe Application Tuner kan worden geïntegreerd met software van CA Technologies. Zo kan door een integratie met CA Technologies cross-platform APM solution inzicht worden verkregen in mainframe-prestaties. Daarnaast is ook integratie met CA Endevor Software Change Manager, CA Mainframe Software Manager en testsoftware als CA InterTest en CA SymDump mogelijk.






